Switch

Switch dla Mac

Potężny konwerter plików audio

Switch to wszechstronny program do konwertowania plików audio. Obsługuje wiele formatów i pozwala na konwersję kilku plików na raz. Jeśli szukasz funkcjonalnego i niezawodnego programu do konwertowania muzyki, pobierz Switch.Switch to bardzo... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Wiele obsługiwanych formatów
  • Konwertowanie wielu plików na raz
  • Zabezpieczenie przed wystąpieniem błędów

Wady

  • Darmowa wersja konwertuje tylko do MP3
  • Irytujące instalacji dodatkowego oprogramowania

Bardzo dobry
8

Switch to wszechstronny program do konwertowania plików audio. Obsługuje wiele formatów i pozwala na konwersję kilku plików na raz. Jeśli szukasz funkcjonalnego i niezawodnego programu do konwertowania muzyki, pobierz Switch.

Switch to bardzo wszechstronny program. Obsługuje większość popularnych formatów audio (WAV, MP3, AU, AIF/AIFF, GSM, VOX, RAW, OGG, FLAC, AAC, M4A). Niestety w przypadku darmowej wersji mamy możliwość konwertowania plików, tylko do formatu MP3. Podczas konwersji możemy wybrać bitrate oraz inne parametry utworu. Możliwa jest także konwersja wielu plików na raz.

Wygląd interfejsu Switch jest poprawny. Nie wyróżnia się ani na plus, ani na minus. Z programu korzysta się wygodnie i bez problemów. Jedynym mankamentem są lekko irytujące propozycje zainstalowania dodatkowego oprogramowania producenta Switch.

Switch to doskonałe rozwiązanie, jeśli chcesz konwertować muzykę na Mac. Pobierz go i ciesz się ulubionymi piosenkami w każdym formacie.

Najczęściej pobierane Multimedia na mac

Switch

Download

Switch 6.04

Opinie użytkowników o Switch

Sponsorowany×